Vyrábění

Chci, chceme vyrábět dárečky či pomůcky a oblečení pro miminka

Pokud jste se rozhodli, že potěšíte novou maminku a její miminko v nemocnici malým dárečkem, můžete si vybrat některý z návodů na těchto stránkách anebo vymyslet jakékoliv svoje malé poselství, kterým bude chtít maminku potěšit a dát jí pocítit, že není na svoje trápení sama ... Ukázky již vyrobených dárečků anebo návody a tipy na ně, najdete zde:
Když budete mít dárek hotový, připište k němu malý povzbuzující vzkaz. Můžete připojit i svou e-mailovou adresu, maminky se často pochlubí po propuštění svým miminkem či napíší, co pro ně váš dárek znamenal. Visačky pro napsání vzkazu jsou ke stažení  zde:
Až budete mít dáreček vyrobený, můžete jej poslat na adresu : Michaela Lískovcová, Na Výsluní 288, 391 56  Tábor anebo se podívat na těchto stránkách po mateřském centru, které dárky shromažďuje ve vašem okolí zde nebo se dohodnout na předání s oblastní koordinátorkou, která shromážděné dárečky dopraví do nemocnice. seznam těchto dobrovolných koordinátorek najdete zde

Jste-li členem mateřského centra, školy, školky, pečovatelského domu či jakéhokoliv jiného sdružení a také byste rády zažili pocit ze vzájemného obdarovávání se, napište prosím na e-mail: liskovcova@nedoklubko.cz, abyste se dozvěděli podrobnosti o zapojení se do projektu Mámy pro mámy. Umístíme vaše kontaktní údaje na naše stránky, budeme vaši pomoc prezentovat i na stránkách Nedoklubka, obdržíte certifikát o zapojení se do pomoci rodinám s předčasně narozeným děťátkem.

Chcete-li plést, háčkovat či šít ponožtičky, čepičky, podložky či pelíšky pro miminka v inkubátorech, budou vám všichni rodiče, miminka i personál na odděleních velice vděčný. Malých miminek se rodí téměř osm tisíc ročně, oblečení jejich velikosti je těžko dostupné. Sekci návodů stále budujeme a doplňujeme. Návody a velikosti najdete zde:
V případě vašeho zájmu o tuto pomoc, kontaktujte prosím liskovcova@nedoklubko.cz nebo tel. 605 058 868.
Upřímně děkujeme všem, kteří se rozhodli pomáhat ! Nedoklubko os