10. prosince 2017

Purpurové předávání dárečků v Nemocnici Karlovy Vary - 17.11.2017

Den 17. listopad patří k mnoha významným okamžikům a stejně tak důležitým je i pro nedonošené děti.
Tento den také slavíme Světový den předčasně narozených dětí i u nás v České republice již od roku 2010.


V pátek 17.11. jsem ve společnosti velice milých a podporujících lidiček prožila krásné odpoledne a podvečer v Karlových Varech.
Obrovské poděkování za pomoc a podporu patří Andree Horákové, lékařskému týmu novorozenecké JIP - MUDr. Zdeňku Vaňkovi a sestřičkám na odd.vrchní sestře Janě Mahovské, staniční sestře Lence Hourové a týmu sestřiček Jarušce, Mirce, Monice, Bětce a Andree, dále Heleně Tomanové, Petru Tomanovi, celému týmu restaurace Smíchovský pavilon v čele s Denisem Kyptou, Grandhotelu Pupp - ředitelce Andree Pfeffer Ferklové, kdy tyto dva nádherné objekty v Karlových Varech svítily právě purpurovou barvou a tím podpořily všechny dříve narozené a problematiku předčasných porodů!


Děkuji všem tvořilkám, které pro tento den vytvořily nádherné purpurové dárečky:
Lenka Růžičková - Plzeň, Zuzana Pšeničková - Dobřejovice, Helena Vodičková - Cheb, Iveta Jirešová - Třebovice, Jaroslava Řezníčková - Lomnice nad Popelkou, Šárka Šimková - Tanvald, Pavla Nováková - Mohelnice, Vladimíra Baudyšová - Neratovice, Tereza Pavlíčková - Bystřec, Monika Kijonková - Kostelec n/O, Marta Benešová - Praha 3, Veronika Bízková - Protivín a další dárečky převzaté přímo z podpůrné akce pro rodiny s dětmi v Paláci Žofín v Praze.


Děkuji všem, kteří se jakýmkoliv dílem zapříčinili o podporu tohoto krásného dne!
V tento den jsem na odd. předala:
46x nádherných purpurových dárečků pro rodiče a jejich kulíšky,
12x purpurový dáreček lékařskému týmu Novorozenecké JIP,
1x Kalendář S láskou 2018,
20x leták Nedoklubka, 
40x Časopis Nejste v tom sami "O kojení",
4x podkovy a 7x polštářky.


Děkuji své rodině za trpělivost a ochotu pomáhat společně!
Víme, jak je těžké a náročné období, kdy rodiče tráví na neonatologickém odd. dlouhé chvíle pro záchranu vlastních dětí! Věřte, že tento boj stojí za to!


S přáním mnoha šťastných okamžiků přeje

Veronika Hřebejková
/Dominik 23+6tt, Šimonek 31+3tt/
koordinátorka pro kraj Karlovarský a Plzeňský


Fotogalerie:
purpurové nasvícení budov Grandthotel Pupp a Smíchovský pavilon a jejich posádka s purpurovými chobotničkami, vč. nemladšího účastníka předání Davídka, články Karlovarského deníku a MFD, tým lékaře a sester novorozenecké JIP K. Vary a nejen purpurové dárečky ...

Děkujeme, že pomáháte s námi!
Žádné komentáře:

Okomentovat