9. prosince 2017

Předávání dárečků v Klaudiánově nemocnici Mladá Boleslav - 13.10.2017

Dne 13.10.2017 jsem navštívila oddělení nedonošenců v Klaudiánově nemocnici. Vybrala jsem se tam s mojí holčičkou a kočárkem jsem si pomáhala při převozu 4 plných tašek. Trochu mě zaskočili na vrátnici, kdy jsem musela kočárek nechat a holku i tašky vzít do rukou, no nakonec jsme to zvládly. Na oddělení nás už čekala staniční sestra Svobodová a popovídaly jsme si i s paní doktorkou Roškotovou a paní doktorkou Trněnou. Přivezla jsem téměř 120 chobotniček, ze kterých měli fakt radost a s údivem obdivovali různorodost chobotniček a šikovnost motalinek. Tímto jsem jim udělala chobotničkové zásoby asi na rok, jelikož průměrně se v naší nemocnici narodí cca 200 dětí za rok. Kromě chobotniček jsem odevzdala i dárečky pro maminky jako háčkované a pletené čepičky, svetřík a ponožtičky. Přivezené ponožtičky jsme pověsily na stuhu v rámci ponožkového rekordu, jelikož je oddělení zároveň i sběrným místem.
Jelikož naposled si na oddělení přáli i zavinovačky, přivezla jsem i jednu ukázkovou od pani Alenky, která ji ochotně ušila, abychom zjistili zda odpovídá představám a požadavkům oddělení. Další zavinovačky se snad povede ušít a doručit pod vánoční stromeček.

Moc tímto děkuji těmto ženám a snad jsem na nikoho nezapomněla:

Tereza Šímová, Alexandra Ječná, Radka Tomášková, Lucie Vencová, Veronika Brodská, Sandra Skřivánková, Eliška Jonášová, Jana Vaňková, Katka Vokáčová, Alenka Haslová, Tereza Běloubková, Jarča Březinová, do ponožkového rekordu přispěla také Zděňka Drbohlávová a Iva Musková.


Martina Jurčová
koordinátorka pro KN Mladá BoleslavŽádné komentáře:

Okomentovat