12. července 2016

Předávání dárečků ve VFN U Apolináře, Praha - 17.6.2016

V pátek 17.6. 2016 jsme navštívili maminky a zdravotnický personál na neonatologickém oddělení u Apolináře. Přivítala nás staniční sestřička Jana Rosolová, skvělá zdravotní sestra, která se o miminka u Apolináře stará již přes 20 let, stále je velký profesionál, a tolik milá, lidská. 
Předali jsme na oddělení: knihy Vítej kulíšku, brožurky o Kojení, letáčky o Nedoklubku, bavlněné oblečky nejmenších velikostí, odsávačky od milé paní Lenky Pilařové a Markétky Řehořové, lahvičky od dobrých duší z Líbeznic u Prahy, látky na prostěradýlka a na přehozy přes inkubátor. Dále jsme přinesli nádherné dárečky, které vyrobily děti z mateřské školky Lenešice, dárečky zařídila úžasná paní Dáša Ledvinová. Maminkám a tatínkům jsme osobně předali balíčky s pozornostmi: pletené mini bačkůrky od paní Tovarové, plus háčkované podšálky od slečny Renátky Doanové, náušnice a náramky od paní Honzíkové z Chrásti. Navštívili jsme maminky na ARU, na JIPU a na INTERMEDIÁRU. 
Jsme moc rády, že jsme mohly maminky osobně podpořit a popřát jim hodně štěstí a naděje na té dlouhé cestě než si budou moci miminko odnést domů, ale protože v tom nejsou sami, tak to ony i jejich miminka určitě zvládnou.
 
NEDOKLUBKO upřímně děkuje všem dobrým duším, které nám vyrobili a zajistili tolik krásné dárky pro maminky a na neonatologické oddělení.

Andrea Dohnalová a Markéta Řehořová a její 2 krásná předčasňátka Míša a Ríša
NEDOKLUBKO z.s.

Žádné komentáře:

Okomentovat