21. ledna 2016

Předávání dárečků v Nemocnici Havlíčkův Brod - 12.1.2016

12.1.2016 jsem společně s kamarádkou Blankou Sadskou a jejím synem Petrem byla předávat dárečky pro miminka i jejich maminky v Havlíčkobrodské nemocnici. Vždy se mnou jezdí moje dcera Štěpánka, ale tentokrát pracovala na klauzurní práci. Dnes už známe výsledky a můžu na ní být pyšná, výsledná známka je 2. Komise se skládala z profesorek a profesora, poslední slovo měl pan ředitel. Štěpánka studuje střední školu, obor Design oděvu.

Při předání dárečků nám pomáhala staniční sestra Jana Blažková, touto cestou jí děkuji. Paní doktorka Magdalena Weberová - Chvílová tentokrát měla školení. Před školením si našla chvilku a vyřídily jsme vše potřebné a zbytek s staniční sestřičkou.

Dárečky jsme předali, Petr nám je fotil. No a my ženské se kochaly krásnými dárečky :-)  Se staniční sestřičkou jsme se shodly, že by byly potřeba podkovičky pro miminka, přehozy přes inkubátory.
Přehozy nám ušila paní Alice Süssemilchová a nejenom přehozy, více v přehledu dárců :-)

Děkuji všem hodným dušičkám za poslané, vyrobené dárečky s láskou pro miminka a maminky. Poděkování patří i personálu, který se velmi příkladně stará o chod oddělení.


Dárečky poslali:

Stanislava Nerádová z Nivnic
2 čepičky, 1 bačkůrky

Blanka Sadská z Humpolce
11 náramků

Hanka Borůvková z Prahy
korálky, náramky, náušničky a voňavá mýdla

Petra Šimonová z Heřmanic
bačkůrky 20 párů, čepičky 20 párů

Klientky a sestřičky na Ergoterapii z LDN v Humpolci vyrobily kočičky a klient Sváťa Bartoš  vyrobil květiny pro maminky.

Alice Süssemilchová z Roudné u Prahy
8 srdíček, 6 motýlků, 10 čepiček, 8 soupraviček (svetřík, čepička, bačkůrky), 5 háčkovaných deček, 1 větší dečka do kočárku, 4 šálky pro maminky, 10 povlaků do postýlek, 4 přehozy na inkubátory, 2 flaušové čepičky, 3 zimní čepičky

Katka Neužilová
7 srdíček,  3 sovičky, 2 polštářky, 2 zavinovačky a pyžámko


Děkujeme za krásné dárečky, pomoc maminkám i miminkům. 

Koordinátorky Vysočiny Alča Jelínková a Lenka Jochovičová
Žádné komentáře:

Okomentovat