15. prosince 2015

Dárečky do Ústí XVI.

Velké poděkování patří všem maminkám ze Cvikova, které tvořily doma, ale zejména při setkávání v DDM Cvikováček.
Pro maminky do ústecké porodnice, pro celé oddělení, i pro malé kulíšky vyrobily neuvěřitelné množství krásných dárečků, příjemných oblečků i praktických pomůcek.
Společně vyrobily:
8 zavinovaček, 9 látkových hraček, 1 přehoz přes inkubátor, 4 veselá prostěradla do inkubátoru, 7 překrásných srdíček z papírových ruliček, 24 párů roztomilých bačkůrek a 18 čepiček, 8 krásných balíčků pro maminky (podšálek, záložka, korálková vážka). Zároveň každý dáreček moc pěkně zabalily a poslaly mi i pěkné fotky "přímo z výroby" :-)

Moc děkuji zejména paní Jaroslavě Bártové ze Cvikova, která celou akci zorganizovala. Zároveň zajistila předání věcí ke mně a dokonce se sama podílela i na výrobě dárečků. Moc jsem ocenila i to, jak pečlivě a zodpovědně si předem ode mě zjistila, co přesně a v jakých velikostech je do nemocnice nejvíce zapotřebí.
A další poděkování patří samozřejmě všem dámám, které se tvoření zúčastnily:
Hanka Bérová, Blanka Toráňová, Eva Grančičová, Katka Endtová, Andrea Studecká, Bára Dzieržanová, Jitka Langová, Šárka Klímová, Kamila Dzieržanová a Alena Tothová.
Opravdu si moc cením jejich velké pomoci, všechny jejich dárečky jsou naprosto úžasné a moc se těším, jak je v nemocnici předám :-)

Štěpánka Řežábková
koordinátorka pro Nemocnici Ústí nad LabemŽádné komentáře:

Okomentovat