25. listopadu 2015

Předvánoční charitativní akce ve Výtvarném ateliéru Malování a kreslení - 18.12.2015

Srdečně Vás zveme na předvánoční charitativní akci, kterou pořádá pro Nedoklubko Výtvarný ateliér Malování a kreslení 18.12.2015 v Praze.

Více informací lze nalézt i na Facebooku Ateliéru či v jejich události na Facebooku - https://www.facebook.com/events/936762626413142/.

Zde popis celé akce:Vážení a milí příznivci ateliéru Malování kreslení,


rádi bychom Vás upozornili na charitativní předvánoční akci, kterou chystáme společně s občanským sdružením Nedoklubko v projektu Mámy pro mámy.
Sdružení Nedoklubko se podílí na projektech zaměřených na pomoc maminkám s předčasně narozenými miminky.V pátek 18. 12. jsme společně připravili charitativní akci zaměřenou na pomoc nedonošeným dětem a jejich maminkám. V případě Vašeho zájmu, můžete přispět v našem tradičním bazárku - potřebné jsou především oblečky pro nedonošené děti, nejlépe ve velikosti 44 nebo 50, ručně šité oblečky, háčkované ponožky, háčkované čepičky, bavlněné látky nebo dětské povlečení (vítané jsou především s dětskými motivy). Dále uvítáme ručně šité nebo háčkované hračky pro děti (různí „mazlíčci“ a „muchlíčci“). Tyto dárky předáme přímo do nemocnic a maminkám.kdy? pátek 18.12. 2015 od 19:00
kde? Výtvarný ateliér Malování a kreslení, Balbínova 28


Na naší akci bude vyhlášena dětská výtvarná soutěž „Vánoční pohlednice“. Všechny pohlednice zařazené do soutěže budete moci vydražit a finanční dary odevzdáme organizaci Nedoklubko. Pro jednotlivé finanční dary budeme mít také připravenou kasičku, výtěžek bude využit na nákup a výrobu pomůcek pro miminka v inkubátorech. Budeme rádi za každý příspěvek, který pomůže usnadnit nelehký start nedonošených miminek.

Z finančních darů také přispějeme na dotisk knížky „Vítej, kulíšku - pohádky pro kulíšky“, které jsou pak zdarma distribuovány do nemocnic maminkám.


Vážení a milí studenti, lektoři, příznivci ateliéru – budeme moc rádi, pokud se akce zúčastníte. V případě zájmu a dalších dotazů nás prosím kontaktujte na e-mail workshopy@malovanikresleni.cz, nebo na naší události na facebooku. 

Věcné dárky můžete nosit až do 17.12. do našeho ateliéru, Balbínova 28, Praha 2 Vinohrady.Inspiraci, návody a bližší informace pro ručně vyráběné dárky najdete na blogu Mámy pro mámy.
Seznam poptávek v nemocnicích najdete na blogu Mámy pro mámyŽádné komentáře:

Okomentovat