26. května 2015

Předávání v Nemocnici Na Bulovce - 23.5.2015

Na předávání jsem tentokrát pozvala skvělou kamarádku Míšu Kunstátovou, která se v posledních měsících věnovala šití kojeneckých polštářů pro Bulovku. Chtěla bych vyzdvihnout, že Míša není žádná profi švadlenka a do šití se pustila spolu se svými kamarádkami a sousedkami (Zuzka Kohoutková, Eva Urbanová a Jana Fucsiková) a s podporou své tchýňky-švadlenky (Ludmila Kunstátová). Výsledkem je 11 těchto nádherných kojících polštářů! Ze 3 kousků prvotních "nepovedených" jsou skvělá polohovátka pro větší miminka do inkubátoru ;). Moc Vám, milé dámy, děkujeme! Finance na látky a na výplň pocházejí z "Šestajovického bazárku", který se každoročně u Míši koná.
Opět děkujeme za pletené dárečky od paní Áji Baumrukové z Prahy 9 - zatím předáno 10 balíčků, ostatní předám příště.

Velký dík také patří Petře N. a Míši Kunstátové, které Bulovce věnovaly oblečení pro miminka. 

Děkujeme také paní doktorce Klenkové za skvělou spolupráci a komunikaci a vždy vřelé přijetí.

Na oddělení jsme též předaly 8 ks knížek Vítej, kulíšku a vyřizujeme pozdravy od MUDr. Milana Matulky, alergologa a pediatra, kterému se knížka moc líbí a maminkám ji vřele doporučuje!

Další zprávy z Bulovky: Křesla od nás, na kojení a klokánkování, dostaly krásný omyvatelný kabátek. Miminek je na Bulovce teď hodně, dětičky jsou šikovné a maminky taky. Přejeme všem, abyste byli co nejdříve doma!

Krásné jarní dny všem přeje a za vše děkuje

Lenka Vokáčová
koordinátorka pro Bulovku
Žádné komentáře:

Okomentovat