22. prosince 2014

Předávání dárečků ve VFN "U Apolináře" - 18.12.2014

V tomto předvánočním čase jsme byli předávat dárečky maminkám a jejich kulíškům na neonatologickém oddělení U Apolináře VFN.
Dárečky maminkám a tatínkům s námi předávali 2 malí roztomilí "Ježíšci" Míša a Ríša od Markétky Řehořové. 
Věnovali jsme novým maminkám na oddělení knihu Vítej, kulíšku! Dále jsme maminkám dali 10 krásných plenkových dortíků, které vyrobila a poskytla maminkám jako vánoční dárek úžasná žena maminka třech sladkých dítek Katka Švejnohová (Babycake, www.babycake.cz), pak 25 balíčků (balíček obsahoval - brožurku o Kojení, pletenou soupravičku od paní Tovarové, kalendářík Nedoklubka 2015, záložku do knihy o knihách Nedoklubka, leták o Nedoklubku a jeho projektech, magnet Kulíšek do dlaně, háčkované kulíšky, sovičky a botky od Renáty Doanové. 

Sestřičkám a lékařům jsme předali nový čerstvý Kalendář Nedoklubka 2015, měsíc LEDEN je právě věnován perinatologickému centru U Apolináře. Sestřičkám se kalendář moc líbí, kvitovaly, že je moc fajn, že jsme ho letos udělali. Věnovali jsme nové PF Nedoklubka, 50ks brožur o Kojení, nové povlaky na kojící polštáře, 5 polohovátek od Petry Fojtové, 20 fleecových čepiček pro miminka a pěkné obrázky ze školky na výzdobu rodičovské místnosti a oddělení.

Předávání proběhlo ve velmi příjemné atmosféře, a to především díky staniční sestře Janičce Rosolové a vrchní sestře Míše Kolářové, jsou to ženy na svém místě, velké profesionálky a přitom tak milé a lidské.

Přejeme všem maminkám a jejich kulíškům, hodně štěstí a naděje, aby čas trávený během vánoc v nemocnici poklidně probíhal a aby ty další vánoce již strávili celá rodina pospolu doma. Držte se!!!

Andrea Dohnalová a Markéta Řehořová
Koordinátorky pro VFN U Apolináře
NEDOKLUBKO z.s.

Žádné komentáře:

Okomentovat