14. dubna 2014

Předávání dárečků v Nemocnici Na Bulovce - 7.4.2014

V pondělí 7. 4. 2014 jsme se Na Bulovce setkaly s úžasnou paní doktorkou Klárou Klenkovou.
Pro maminky bylo předáno 75 dárkových balíčků - na výrobě se podíleli: paní Alena Baumruková z Prahy 9, paní Lenka Vlasáková z Lysé nad Labem, paní Michaličková ze Solopysk, děti z MŠ Pátek a paní Hanka Chmelíková z Prahy 4.
Pro nemocnici jsem od skvělých dárkyň-maminek předala látkové pleny s obrázky, dětská prostěradýlka, malé kabátky, overalky, čepičky a ponožtičky. Vřelé díky patří Irči Šťastné z Halenkova, Míši Kunstátové z Šestajovic a její kamarádce Lucce Čočkové.

Malí kulíšci byli po dobu mé návštěvy spokojení, klidní a hodní, spinkali, tak jsme mohly s paní doktorkou probrat všechny novinky.
Porodnice prošla rekonstrukcí, maminky se mohou těšit na novou čekárnu, na příjemné decentní prostředí při vstupu na porodní sál, nové zázemí - např. na nové sprchy na čekatelských pokojíčkách. Vše v klidných barvách s nádhernými fotografiemi miminek na zdech. 
Na stále hezčím a funkčním prostředí se podílejí také doktoři a sestřičky z neonatologie, v čele s panem primářem Martinem Čihařem. Na paní doktorce Klenkové jde vidět, jak moc u nich všem záleží na tom, aby miminka byla spokojená a maminky samozřejmě také, jak do detailu promýšlí, jak vylepšit oddělení i pohodlí miminek v inkubátorech.

Všem Na Bulovce držím palce, ať se jim dobře pracuje. Dnešní návštěva mě nadchla a nemít už doma naše tři holky (narozené Na Bulovce v letech 2009, 2011 a 2013), jednoznačně bych volila porod tady :-).

Aktuálně Na Bulovce nejvíce potřebují fleecové dečky, zavinovačky a polohovátka. Pokud máte možnost cokoli darovat, neváhejte se na mne obrátit.
Díky všem!!

Lenka VokáčováŽádné komentáře:

Okomentovat