24. června 2013

Poděkování za dárečky


Velkou spoustu pletených a šitých dárečků mi zaslala paní Dagmar Šantrůčková ze Starých Splavů. Věcičky zhotovila spolu se svými kamarádkami, tedy všem těmto ženám bych chtěla moc poděkovat, že se podílely na tvoření pro dobrou věc :-)
10 nádherných čepiček a k tomu ještě 6 kompletů - čepička + ponožtičky vyrobila paní Marcela Šebestíková z Tachova u Doks, 8 krásných krásných svetříků upletla paní Ireny Vashenkové z Doks, Blanka Svárovská ze Zbyn zhotovila 11 párů něžných duhových růžových a modrých rukaviček a paní Dagmar Šantrůčková, která vše zorganizovala, ještě navíc sama také upletla 5 párů ponožtiček a ušila 13 kousků povlečení.
Velké poděkování patří také jejich další kamarádce paní Marcele Davídkové z Újezda, která také vyrobila krásné věcičky pro předčasně narozená miminka, ale bohužel nemám fotečku, protože výrobky zaslala poštou přímo do nemocnice.

Všem těmto hodným a ochotným ženám moc a moc děkuji. Jejich dárečky jsem předala při poslední návštěvě ústecké nemocnice 12.4. 2013.
Článek o předávání si můžete přečíst pod následujícím odkazem:

Štěpánka Řežábková
koordinátorka pro Nemocnici Ústí nad Labem

Žádné komentáře:

Okomentovat