21. května 2013

Předávání dárečků v Nemocnici Jindřichův Hradec - 10. 5. 2013

zdroj: Petra Jouzová, JH deník
V pátek 10. 5. 2013 jsme se, stejně tak jako vloni, sešly s paní Mgr. Vítězslavou Benešovou z o.s. Volba pro Slavonicko, abychom předaly dárečky v jindřichohradecké nemocnici. Ta přivezla dárečky od Slavonických motalinek. Část z nich byla předána právě v Jindřichově Hradci, zbytek poputuje do ostatních nemocnic.

Na oddělení jsme se sešly se staniční sestrou Janou Batókovou a společně předaly dárečky pro oddělení i pro hospitalizované maminky. Měly jsme možnost jedné mamince předat dáreček a povzbuzení i osobně, což bylo velmi potěšující.

V nemocnici jsme předaly certifikát o zapojení do projektu Mámy pro mámy, dále pak zavinovačky, nahřívací polštářky, bavlněné čepičky, fleecové dečky, letáčky Nedoklubka, 4 brožurky Kojení, kalendář Nedoklubka 2013, 20 dárečků od dobrovolnic ze Zlatého kulíška, několik náušniček, srdíček a košíčků upletených z papíru od Slavonických motalinek. 


Přítomny byly i zástupkyně médií, Petra Jouzová z Jindřichohradeckého deníku a Lucie Hochmanová z Českého rozhlasu České Budějovice.
Jejich reportáže si můžete přečíst pod následujícími odkazy:
2) ČRo ČB (odkaz bude dodán)


Velice děkujeme všem, kteří se na výrobě dárečků podíleli!

Michaela Lískovcová
hl. koordinátorka projektu Mámy pro mámy


Žádné komentáře:

Okomentovat