14. května 2013

Předávání dárečků v Nemocnici Teplice - 30. 4. 2013


Dne 30.4.2013 jsem navštívila Teplické neonatologické odd., kde mne opět přivítali s otevřenou náručí a laskavým úsměvem. Nejdříve jsme byli osobně podpořit malé kulíšky a tak jako pokaždé předtím i dnes tu znovu stojím se stejným pocitem. Žasnu nad tím, kolik mají tihle kulíškové v sobě síly a odvahy bojovat a překonávat každý další den. 
A tak i Já, společně se sestrami z neonatologického oddělení jsme zvládli tenhle krásný den, který jsme si mohli ještě zpříjemnit předáním dárečků i na dětském oddělení - v podobě péřových polštářů, povlečení pro mateřské postele, povlaky na polštáře, trička, tepláčky, pyžámka, bačkůrky, ponožky, osušky, ohřívačka na láhve, lahvičky na mléko. Další dárečky jsme rozdali přímo miminkům, které vyrobila opravdu velmi vzácná duše a které si kulíšci vezmou domů. V balíčku dostali soupravičku botiček s čepičkou a háčkovanou kapsičku na první vlásky.

Mojí nejdůležitější povinností je poděkovat dárcům a ostatním z kolektivu, kteří mi zásadně pomáhají.
Především bych chtěla ještě jednou velice poděkovat klubu seniorek, které za vyhrané penízky z křížovek nechali ušít na míru péřové polštáře. Dále bych velice ráda poděkovala Ludmile Hejdové, Janě Johance Borovské, Paní Bencové, Renatě Haskové, Pavlíně Aichingerové, Heleně Dominové, Věře Vinterové, Šárce Wolfové a Kláře Hozákové - Děčín a okolí, za darované povlečení, bačkůrky, dárek pro sestry a následnou pomoc s doručením. Také bych chtěla vyzdvihnout pomoc Štěpánky Řežábkové, která sehnala všechny tyto krásné lidičky, kteří mi pomohli uskutečnit předání. Za háčkované kapsičky na první vlásky chci poděkovat Hance Burešové z Prahy 4. Jedno z největších díky patří paní Ivetě Kohnové z Krupky u Teplic, která sama vyrábí krásné soupravičky botiček s čepičkami. 
Zároveň bych ještě chtěla poděkovat celému neonatologickému oddělení za to, že nám všem umožňují dělat tyto dobré skutky.


Denisa Karasová
koordinátorka pro Nemocnici Teplice


Žádné komentáře:

Okomentovat