16. dubna 2013

Předávání dárečků ve FN Hradec Králové - 12. 4. 2013

V pátek 12. 4. 2013 jsem v pozdějších odpoledních hodinách uskutečnila předání ve fakultní nemocnici na dětské klinice v Hradci Králové. Setkání bylo předem domluvené, ale jen na krátkou dobu, poněvadž se po dlouhé rekonstrukci opět oddělení stěhovala zpět. Přesto mě přijaly velmi pěkně a setkání bylo krásné a dojemné. 

Předala jsem pro miminka 4 ks krásně upletených soupraviček od paní Váchové Věry z Rychnova nad Kněžnou, 1 ks pěkného kalendáře od Nedoklubka s krásnými fotografiemi předč. narozených kulíšků, dále opět z Centra Volného času Kunčice pod vedením Mgr. Lídy Valešové, včetně šikovné paní Bártové a jejích kolegyň - 50 ks krásně pletených, barevných čepiček a 29 srdíček pro maminky plněných levandulkou, která udělají maminkám i miminkům radost. Nutno podotknout, že srdíčka jsou krásně zabalená. Všem moc děkujeme, máme z toho velkou radost. 

Ještě jsem  předala díky ústecké paní koordinátorce Štěpánce Řežábkové 1 ks autosedačky vajíčko pro miminka. Té také patří zvláštní poděkování, stejně tak její kamarádce Petře Švarcové z Hradce Králové, která se postarala o za přepravu z Děčína do HK.
Ještě jednou všem patří velké poděkování a moc se všichni těšíme na další předání a setkání. Miminkum a maminkám přeji hodně štěstí a zdraví a sestřičkám chci poděkovat za obětavou práci a milé přijetí jako vždy.


Lenka Jochovičová
koordinátorka pro FN Hradec KrálovéŽádné komentáře:

Okomentovat