13. března 2013

Setkání nedoklubíček v Plzni 7.3.2013Nedoklubko.cz

Dne 7.3.2013 proběhlo již šesté setkání nedoklubkových dětiček, jejich rodičů, dobrovolníků a týmu neonatologického odd. v Plzni.

Setkání proběhlo v prostorách Dobrovolnické regionální agentury Dora, v Brněnské 14 v Plzni, díky podpoře ředitelky Bc. Ivany Štruncové a dobrovolnic agentury. Velice děkujeme za to, že dobrovolnice se věnovaly našim dětem během našeho povídání!

Děkuji všem broučkům, beruškám a jejich rodičům za to, že dorazili na setkání a aktivně se zapojili do povídání o tom, jak prožili svůj příběh a čím by rádi pomohli dalším rodičům, kteří momentálně prožívají stejnou situaci v nemocnici.

Děkuji rodičům za hračky, které věnovali agentuře Dora pro hrátky s dětmi!

Děkuji celému týmu neonatologického odd., že přišly na neutrální půdu mezi rodiče a jejich děti "bez bílého pláště", že si vyslechli přání a požadavky rodičů, kteří jsou  již nějakou dobu po předčasném porodu doma.
Jmenovitě děkuji za účast: MUDr. Vojtěchu Legerskému, který vystoupil za lékaře neo týmu, vyslechl všechny rodiče, zodpovídal otázky a rozvíjel diskuzi a aktivně zapojil se do hrátek s dětmi, dále Bc. Daně Špidlenové, Bc. Alexandře Šafránkové, Tereze Pavlíkové, Zuzaně Smolové, Iloně Kaderové a Janě Knězové!

Děkuji za velice milý dárek od neo týmu, který mi předala paní Špidlenová.

Děkuji všem vyrábějícím a darujícím, kteří podporují rodiče po předčasném porodu, velice si toho vážíme!
Jmenovitě děkuji: Janě Hřebejkové, dámám dobroklubu v Soběslavi, Aleně Zedníčkové z Poděbrad a Ireně Termerové z Křimic, Tereze Nushartové z Plzně, Klubu Dvojčat a vícerčat - Šárce Kaňové a Janě Šimánové a také studentům z Holandska.


Sestřičkám jsme předali 3x polštářek pro miminka, 14x dáreček pro maminky (ručičky+10 rad+čepička+přání), 12x dáreček pro maminky (ručičky+10 rad+srdíčko+přání), 3x brožura o kojení, 2x brožura rod. ned. miminka, 20x ručiček Vojtíška, Karolínky a Davídka, 2x kalendář 2013, 4x sada čep.+pon. od Jarky Káňové, 4x dárk. balíček s háčk. srdíčky od Šárky Káňové, cca 40x dárk. balíček háčk. srdíček od Jany Šimánkové, dále od studentek soc. práce na FPE ZČU v Plzni - Soni Vasilevové 3xčepičky + dárk.balíčky a Barbory Šilhánkové 6x sada čep.+pon., od studentů oboru sociální práce na FPE ZČU v Plzni ve spolupráci se studenty téhož oboru na spřátelené a partnerské Hogeschool Rotterdam v Nizozemí: cca 30x balíček pro potěšení a spoustu dárečků od klubu Dvojčat a vícerčat.

   

Děkuji také těm, kteří zakoupením produktů Nedoklubka, podpořili jeho projekty!

Setkání proběhlo v příjemné, přátelské, sdílné a pohodové atmosféře!
Troufám si říci, že toto setkání se odehrálo dle cíle Nedoklubka os, a to že spojuje svět rodičů a odborníků!


Těšíme se na setkání příští!

Fotogalerie zde:


Veronika s rodinou
koordinátorka kraje Karlovarského a Plzeňského

Žádné komentáře:

Okomentovat