19. ledna 2013

Předávání dárečků v Nemocnici v Plzni -


Dne 15.1.2013 jsem spolu s Dominičkem předala na neonatologickém odd. v Plzni dárečky a výrobky pro maminky a jejich miminka po předčasném porodu. Dárečků bylo mnoho, jelikož jsem z důvodu nemoci během svátků vánočních nemohla předat.
I přesto měla vrchní sestřička Dana Špidlenová, které jsme dárečky předávali, obrovskou radost a neskrývala nadšení z těchto dárečků.
Vyjádřila, jak mají maminky obrovskou radost, když jim dárečky předávají a ještě větší, když dárečky dostaly před Vánoci.

Jsem velmi ráda za to, že tento projekt funguje, že má smysl, že radost z dárků a výrobků mají nejen maminky, kterým jsou především určeny, ale i personál neonatologického odd., kterým zpestří jejich péči o miminka svou barevností, účelností, personifikací miminek a radostí jejich rodičů.

Velice děkuji všem vyrábějícím a darujícím, neboť bez nich by tento projekt nemohl fungovat. Díky nim můžu předávat dárečky na odd. a dělat radost všem, kterým jsou směřováni.

Jmenovitě děkuji
Janě Hřebejkové, Ladě Göthové, Marii Lukačovičové (výherkyni Zlatého kulíška pro rok 2012), Mateřské školce v Kynšperku, ředitelce Vlastimile Prchalové, Radce Boudové a jejím kamarádkám                          Martině, Nikole, Janině, Renatě, dále kolektivu dětí a učitelek z DDM Přeštice (Blance, Vašíkovi, Karolínce, Hance, Martinovi, Honzíkovi, Ilonce, Janičce, Adámkovi, Nikolce a Haničce), Zuzce Kroupové a Natálce a její babičce Slávce Šrámkové, Simoně Dostálové, Veronice Gallusové, Aleně Zedníčkové, Ireně Termerové, a něco málo jsem vyrobila sama :-)


Na odd. byly předány tyto dárky a výrobky:
3ks zavinovačka, 3ks podkova malá, 4ks podkova velká, 251ks ponožtiček v rozměrech od 5cm do 9cm, 15ks pletených čepiček, 16ks háčkovaných čepiček, 7ks háčkovaných deček, 29ks pletených bačkůrech jako dárečky, 10ks vánočních postaviček ze sádry, 4ks prkýnek ubrouskovou technikou ván. motiv, 15ks perníkových svícnů, 31ks balíčků/dárečků pro maminky (varianty 10rad rod. ned. dětí+bačkůrky+čepička+korálkové srdíčko nebo náramek+andělíček+flec.srdíčko), 2ks brožura rod.ned.miminka, 2ks brožura kojení, kalendář pro rok 2013, brožury o homeopatii.

Děkuji všem, kteří se jakýmkoliv dílem podíleli na výrobě dárečků, bez Vás a Vašeho srdce by tento projekt nemohl fungovat!

Děkuji za celý kolektiv Nedoklubka!

Veronika Hřebejková
koordinátorka pro kraj Karlovarský a Plzeňský


1 komentář:

  1. Tento projekt má smysl!
    Pomozte nám ho zachránit!
    Tým Nedoklubka

    OdpovědětVymazat