27. prosince 2012

Předávání dárečků ve VFN "U Apolináře" - 21. 12. 2012


21. 12. 2012 jsme předali u Apolináře zmiňované plenkové dortíky od paní Katky Švejnohové z Prahy a ještě další spoustu krásných věcí od dobré duše paní Alice Süssemilchové z Rudné u Prahy, která si přála, aby její výrobky měly dětičky ještě k Vánocům. 
Bylo to, vlastně jako vždycky, velmi milé a příjemné předávání, mám vyřídit celému Nedoklubku a všem pomocníkům tisíceré díky, byli opravdu neskonale vděční, jak personál, tak maminky, kterým jsme dárečky předaly osobně.
 
Předali jsme:
 
10x plenkový dortík
velkou tašku háčkovaných a dalších dárečků (červíci, srdíčka, sluníčka, atd.)
2x přebalovací podložka 
10x zavinovačka
peřinky, polštářky, prostěradýlka
 
Tři z dortíků jsme předali maminkám osobně, jeden miminku na ARO (viz fotka), jeden původně velmi malilinkému miminku z JIPu a jeden jsem na prosbu sestřičky předala mamince, která ráno porodila chlapečka v 30. týdnu a sama, onkologicky nemocná, ležela po porodu na JIP - musím říct nejsilnější zážitek, ale rozhodně pozitivní, dortík udělal radost i v tak nelehké situaci.
 
Zastavili jsme se tentokrát i na Intermediáru, kde se povedlo udělat i pár obrázků sestřiček v akci.

Velice děkujeme všem, kteří se na výrobě dárečků podíleli!Markéta Řehořová
koordinátorka pro VFN "U Apolináře"


1 komentář:

  1. Nemám slova - snad jen díky za všechny co potřebují naději, lásku a podporu víc než ostatní. Zvlášť v období kolem vánoc jsou všichni lidé vnímavější, citlivější a také štědřejší. Díky všem výrobcům a dárcům za čas a námahu věnovanou výrobě těch krásných dárečků bez nároku na odměnu.

    OdpovědětVymazat