23. října 2012

Předávání dárečků v Nemocnici České Budějovice - 17.10.2012

Ve středu 17. října 2012 jsme se vypravili společně s oblastní koordinátorkou Hankou Zabilkovou a jejím synkem Kájíkem do českobudějovické nemocnice, abychom zde předali dárečky na neonatologické oddělení.
Přivítali nás velmi milé sestřičky, v čele se staniční sestřičkou, paní Stanislavou Adámkovou, která od nás převzala dárečky pro miminka i pro maminky.

Bylo předáno velké množství dárečků, ponožtiček, čepiček, svetříků a deček.

Dárečky byly od Slavonických motalinek, od tvořilek z Jihočeského tvořivého víkendu, od paní Pavly Ilkové z Tábora, od paní Libuše Vedralové z Prahy - Zbraslavi, od paní Kateřiny Gajdošové z České Skalice, od paní Heleny Kadlecové z Kardašovy Řečice, z Klubu přátel šikovných rukou v Popelíně (hl. paní Jitka Krejčů, paní Ludmila Pašáková, Mgr. Jaroslava Čevelíková a Eva Urbanová), z MC Pampeliška Březnice, od šikovných dobrovolnic ze Zlatého kulíška a od mé maličkosti. Fleece látku na dečky věnovala společnost Látky Mráz.

Děkujeme všem, kteří se na výrobě dárečků podíleli a věříme, že miminka zahřejí a maminkám udělají radost a podpoří je v jejich nelehkém životním boji.

Michaela Lískovcová
hlavní koordinátorka projektu Mámy pro mámyŽádné komentáře:

Okomentovat