14. května 2012

Předávání v Nemocnici v Českých Budějovicích - 7.5.2012

V pondělí 7. května 2012 jsme se sešli s koordinátorkou Hankou Zabilkovou, její dcerou Aničkou a jejím synovcem Ondrou, abychom společně předali dárečky na českobudějovické neonatologii.
Já na předávání dorazila se čtyřletým Vojtíkem a manželem, který se chopil role nosiče a následně i fotografa. Hanka na golfáčích svého malého synka Kájíka odvezla také poměrnou část dárečků z parkoviště až na oddělení. :)
Na ambulanci neonatologického oddělení nás přivítala velice příjemná vrchní sestra, paní Jitka Troupová, které jsme dárečky předaly.
Fleece na dečky pro miminka v inkubátorech a zavinovačky věnovala firma Látky Mráz. Dárečky pro maminky byly od Motalinek ze Slavonic, od žen z Klubu přátel šikovných rukou v Popelíně, od maminek z Křesťanského rodinného centra Petrklíč v Českých Budějovicích, od Jaroslavy Zabilkové z Chotýčan, od Jany Volné z Ostravy, od Kateřiny Gajdošové z České Skalice, od Lenky Vlasákové z Lysé nad Labem, od Lenky Rudolfové z Aše a dalších dobrých duší, které posílají dárečky do projektu Zlatéý kulíšek, dále od RC Korálky Moravské Budějovice, od MaRC Dymáček Jedovnice, od mojí tety Líby Vedralové z Prahy-Zbraslavi, od mojí maminky Jarky Matouškové z Tábora a také od mých synů a mé maličkosti.

Mnohokrát děkujeme všem, kteří se na výrobě dárečků podíleli!Míša Lískovcová - hlavní koordinátorka projektu Mámy pro mámy

Dárečky od mé maminky Jarky Matouškové pro maminky po předčasném porodu - čepička a organzové brože.
Drátovaná srdíčka ode mě a mých synů.

Žádné komentáře:

Okomentovat