30. května 2012

Předávání dárečků v ÚPMD v Podolí - 24. 5. 2012


Dne 24.5.2012 jsem se svou dcerou Emminkou opět moc ráda navštívila nemocnici v Podolí, kde nám před 2,5 lety Emminku zachránili. Jsem proto moc ráda, že jim při naší návštěvě můžeme na oplátku také něco dát, i když to nebude nikdy tolik, co dali oni nám. I tak věříme, že dárečky od nás pomohou zase dalším maminkám a také jejich miminkům. Tentokrát jsme sem donesli dárky pro nemocnici i pro maminky od paní Bričové, paní Hanákové, paní Fukové, paní Fürstové, paní Humeniové a také paní Hypšové (mé maminky). Fleece a látku na zavinovačky věnovala firma Látky Mráz. Všem bych tímto moc ráda poděkovala, protože díky Vám jsme zase mohli do nemocnice přinést naději a povzbuzení!
Do nemocnice jsme donesli také knížku Pohádky pro kulíšky s věnováním nemocnici, rodičům a jejich dětičkám. Věřím, že i tento dárek bude pro rodiče velkým povzbuzením, a že díky němu zapomenou na chvíli vedle svých dětiček na nemocniční prostředí a odplují společně s nimi do pohádky. V podoslké nemocnici se k tomu chystá i vhodné prostředí, protože zde pro rodiče budují společenskou místnost, kde si rodiče budou moci dát v klidu kávu, odpočinout si, utřídit myšlenky, začíst se do knížky, prostudovat letáčky nabízející pomoc. Jsem moc ráda, že se tohoto počinu maminky i tatínci v podolské nemocnici dočkají a budeme rádi, když k jejich pohodě budeme moci přispět také my.
Zdravíme všechny rodiče, kteří své dětičky v podolské nemocnici právě teď mají a také zdravotní personál, který zde o nedonošené mrňousky svědomitě pečuje.

Hanka a Emminka Zemanovi
Žádné komentáře:

Okomentovat