2. dubna 2012

Informace k projektu Mámy pro mámy

Jsme moc rádi, že spolu s námi pomáháte maminkám po předčasném porodu a i jejich miminkům, které tráví v nemocnicích mnohdy i několik měsíců. Moc si vážíme Vaší ochoty dělat nezištně něco pro druhé.

Vzhledem k množícím se dotazům ohledně zveřejnění Vašich dárečků či oblečků na našich stránkách bychom rádi zavedli nový systém uveřejňování článků s Vašimi výrobky.

Abychom zaručili jejich bezproblémové publikování, rádi bychom každého dárce požádali o zasílání fotografií svých výrobků do projektu Mámy pro mámy (ve verzi a menší velikosti publikovatelné na webu), hlavní koordinátorce projektu Michaele Lískovcové, na e-mail: liskovcova@nedoklubko.cz.

Vždy, prosím, uvádějte:
- své jméno, případně město
- počet kusů jednotlivých dárečků
- zda se chcete zúčastnit soutěže Zlatý kulíšek (v případě zasílání pletených/háčkovaných oblečků, zavinovaček či polohovacích pomůcek) - v roce 2013 je tento projekt dočasně pozastaven
- a také to, ke které oblastní koordinátorce dárečky poputují.

Pokud samozřejmě nemáte možnost fotografii pořídit, nic se neděje, dárečky i tak zašlete ke své nejbližší koordinátorce, která tyto fotografie pořídí. Je však potřeba počítat s určitou prodlevou.

Předem Vám děkuji za pochopení a těším se na další spolupráci s všemi Vámi, dobrými dušemi.

Míša Lískovcová
hl. koordinátorka projektu Mámy pro mámy
liskovcova@nedoklubko.cz
605 058 868

Žádné komentáře:

Okomentovat