9. března 2012

Poděkování karlovarské nemocnice Nedoklubku a společnosti KIK za poskytnutý dar

Jak jsme již informovali, 2. března došlo v karlovarské nemocnici k předání úžasného daru od společnosti KIK textil-diskont. Naše koordinátorka Verča Hřebejková nyní obdržela od sestřičky z novorozenecké JIP fotky malých kulíšků v darovaném oblečení. A my Vám je nyní přinášíme, neboť miminka jsou pořádní fešáčci.. :)

Ještě přinášíme odkazy na Poděkování přímo ze stránek Karlovarské krajské nemocnice.Poděkování sdružení Nedoklubko a společnosti KIK
 
Velice děkujeme občanskému sdružení Nedoklubko a společnosti KIK, textil-diskont za darování oblečení velikosti 42 - 50 pro předčasně narození děti v hodnotě 10 tisíc korun.

obrazek990 Oblečení pro novorozence na oddělení nedonošených dětí jako sponzorský dar dostali začátkem března zdravotníci v karlovarské nemocnici. Oblečení v hodnotě 10 tisíc korun jim věnovala firma KIK, textil-diskont. 
„V pátek 2. března jsem nádherný dar převzala a rovnou předala paní vrchní sestře dětského oddělení Andree Horákové. Z poskytnutého daru měla obrovskou radost,“ doplnila koordinátorka občanského sdružení Nedoklubko, které podporuje rodiny s předčasně narozenými dětmi, pro Karlovarský a Plzeňský kraj Veronika Hřebejková. Právě sdružení Nedoklubko pomohlo karlovarské nemocnici ke sponzorskému daru od společnosti KIK, textil-diskont.  
„Oblečení je v nejmenších velikostech 42 až 50,“ upřesnila vrchní sestra dětského oddělení Nemocnice v Karlových Varech Andrea Horáková. Na oddělení díky tomu mají mnoho nových oblečků pro nejmenší pacienty od mini dupaček přes trička, body i kalhoty, do nichž miminka oblékají. 

Kolektiv dětského odd. Karlovarské nemocnice


Přímo na stránkách dětského odd., JIP-novorozenci-podpora rodičů nezralých dětí, na konci této stránky lze nalézt taktéž poděkování Nedoklubku a KIK. Odkaz zde:

Žádné komentáře:

Okomentovat