5. března 2012

Druhé setkání v Praze proběhlo na jedničku

Když se pomyslně vrátím zpět na setkání, které proběhlo již zavedeně první čtvrtek v měsíci, tedy 1.3.2012 a pomalu již tradičně v Kroužcích na Vltavě, je mi na duši příjemně. Na setkání zavítalo, včetně mě, devět maminek a nebyla chvilička, kdy bychom si neměli o čem povídat. Rozhodně jsme nestihli propovídat úplně všechna témata, ale další setkání nás čekají, a tak nezoufáme :-) I když bylo v Kroužcích tentokráte nezvykle rušno, bylo toto setkání, alespoň pro mě, určitým zastavením a milým naplněním dne. Pro děti nejspíš příjemným zpestřením, řáděním s výbornou společností podobných raubířů a skvělým užitím čtvrtečního dne.
Místo na příště máme již rezervováno, a to opět na první čtvrtek v měsíci 5.4.2012 tamtéž. Domluvili jsme se také, že příště vyrobíme něco málo pro maminky kulíšků, které nyní prožívají své těžké období, abychom je podpořili a pozvali mezi nás.
Doufám, že se mi pozvánku do naší společnosti podaří do příštího termínu doručit také k sestřičkám a lékařům do podolské nemocnice, stejně jako novým rodičům nedonošeňátek.
Chtěla bych ještě moc poděkovat všem maminkám, které na setkání přišly (jejich dětičkám taktéž) a děkuji rovněž oběma přispěvatelkám, které pro nás setkání zvěčnily a díky nimž vám nyní můžu atmosféru setkání více přiblížit, jmenovitě Daniele Houserové a Markétě Hobžové :-) Díky holky, maminky..
Těším se na všechny příště, i na vás, kteří jste s námi ještě nebyli..
Hanka Zemanová za tým Nedoklubko o.s. a Emminka (23+6tt.)
Žádné komentáře:

Okomentovat