24. února 2012

Dárečky do pražských nemocnic

Od naší pražské koordinátorky Andrejky Benešové - Dohnalové přišel velice krásný e-mail s fotografiemi dárečků pro maminky po předčasném porodu. Mnohokrát děkujeme níže uvedeným dárkyním, které neváhají pomoci. A já si dovolím citovat z Andrejčina e-mailu:


V úterý 21.2.2012 proběhla v rodinném centru Nová Trojka v Praze 3 beseda na téma "Nejste v tom sami aneb Nedoklubko" - základní informace o podpůrných aktivitách pro rodiče nedonošených dětí. Sešlo se 7 maminek.  Jedna z nich, paní Petra spolu se svou nádhernou holčičkou Mařenkou přinesla na besedu dárečky pro maminky "Srdíčka se čtyřlístky" (10 ks), která vyrobila.
Přála si, aby tato srdíčka dostaly maminky v Motole, kde s Mařenkou také byly. 
V březnu dojde v této nemocnici k předávání dárečků, takže Srdíčka doputují tam kam mají.



Maminka Janka Růžičková již po několikáté našila nádherné věci pro miminka, nyní 8 krásných malých zavinovaček. Janičko moc děkujeme!



Paní Caltová a paní Mandovcová z klubu důchodců v Nalžovicích upletly 8 krásných čepiček a k tomu 8 párů ponožek pro kulíšky. Moc děkujeme.



Milá paní Alenka Baumruková (Andoriel) mi předala dárečky pro maminky, jejich miminka -  nádhernou zavinovací dečku, k tomu 20 párů ponožek a 10 čepiček. Veliké DÍK. Alenka pomáhá již několik let.


Žádné komentáře:

Okomentovat