13. ledna 2012

Předávání dárečků ve FN Plzeň - 11.1.2012

Dne 11.1.2012 proběhlo předání dárečků ve Fakultní nemocnici v Plzni během natáčení pořadu Klíč, který bude odvysílán s největší pravděpodobností dne 2.2.2012. 
Dárečky jsme s Klárkou C. osobně předaly vrchní sestřičce Daně Špidlenové a zároveň jsme měly možnost je předat alespoň dvěma maminkám s kulíšky osobně. 
Předání i za účasti kamer bylo příjemné a maminky nás překvapily a zároveň potěšily svým pozitivním přístupem, svojí odhodlaností a chutí bojovat se svými miminky za každý byť zdánlivě malý, ale ve finále velký úspěch! 
Také jsme předaly paní Špidlenové na odd. kalendáře Miminek do dlaně a nově pokřtěnou Knihu pohádek pro kulíšky, aby se maminky mohly nejen potěšit pohledem na obrázky, ale i číst svým miminkům pohádky! 
Věřte, že každý krůček blíže svým miminkům, Vám pomůže pěstovat vztah mezi matkou a dítětem! 
Děkujeme všem, se kterými jsme mohly strávit příjemný den. Děkujeme lékařům a sestřičkám a fyzioterapeutce za jejich dobrou vůli a chuť pracovat v tak vytíženém prostředí, a přesto individuálně přistupovat k našim broučkům a beruškám. Děkujeme celému týmu České televize, že prostředí neonatologie bylo více přiblíženo veřejnosti a děkujeme Honzovi Potměšilovi, že se za námi přijel osobně podívat a svým pozitivním náhledem na život nás povzbudil do dalšího boje! 
Děkuji všem, kteří vyráběly dárečky pro tento den, jmenovitě: Ludmile Hubaté, Haně Turoňové, Věře Vimrové, Ivetě Baierové, Vlaďce Nejdlové, Verče Paškové, Janě Hřebejkové! 
  
Veronika Hřebejková - koordinátorka pro karlovarský a plzeňský kraj


Žádné komentáře:

Okomentovat