2. června 2011

První setkání dobroklubkových dam a členů Nedoklubka os

29. května jsme měli první příležitost setkat se společně ! Všechny dobroklubkové dámy byly pozvány na společné setkání a povídání do Prahy v prostorách kavárny Coffee house. Setkání se seminářem bylo myšleno jako drobné poděkování a potěšení za obrovský kus práce, které vkládají do pomáhání rodinám s předčasně narozenými dětmi.
Dobroklubkové dámy pomáhají jako dobrovolnice po celé republice s koordinací vyrábění a předávání dárečků v nemocnicích, zajišťují výrobu oblečků a pomůcek pro nejmenší miminka či se různými jinými potřebnými způsoby podílejí na zlepšování pomoci předčasně narozeným dětem a jejich rodinám.
Potěšilo nás, že na seminář přijala pozvání Mgr. Eva Korbelová, která nám osvětlila princip kineziologie a naučila nás, jak je možné pomáhat sobě i svým dětem žít zdravější a šťastnější život. Markéta Purkardová z Fondu porozumění s námi diskutovala o možnostech zlepšení komunikace mezi zdravotníky a rodiči hospitalizovaných dětí a seznámila nás s obsahem proběhlé konference, která se věnovala tomuto tématu.
Jak už tak bývá, když se mají sejít maminky s malými dětmi, nepodařilo se přijet všem, kteří se na setkání těšily, proto se budeme snažit uspořádat na podzim setkání nové, jelikož se nám všem zdálo toto příliš krátké a nestačily jsme ani zčásti probrat všechno, o čem jsme si slíbilly mluvit :-).

Žádné komentáře:

Okomentovat