20. května 2011

Nemocnice Pardubice zapojena do projektu Mámy pro mámy

Velmi milé přivítání nás čekalo včera na intermediárním oddělení pardubické nemocnice. Pomohlo tak zmírnit naši nervozitu při představování projektu Mámy pro mámy i dalších forem podpory před lékařkou a sestřičkami i novináři.
Petra Klohnová, maminka předčasně narozeného Radovánka a koordinátorka pro pardubickou nemocnici zajistila velké množství pletených oblečků vyrobených pletařkami z Letohradu a okolí. Část jsme doplnili oblečky upletenými šikovnými dámami z mnohých koutů republiky a přidali letáčky, příběhy a dárečky jako povzbuzení pro maminky čerstvě narozených miminek.
Na darech pro pardubickou nemocnici se podílely: Petra Klohnová, která domluvila návštěvu, účast tisku a oblečky . Paní Kája Uherková - 5 "hadů"- polohovátek
svetříky, čepičky a ponožtičky pletly:
paní Ivana Novotná z Nové vsi u Nového Města na Moravě, p. Belejová a M. Petrášková z Uherského Hradiště, paní H.Dospíšilová z Přerova, M. Frnková z MC Mozaika Letohrad, Helena Klohnová Letohrad
K. Čadová Letohrad, Lenka Borovičková a Ludmila Mikysková.
A dárečky vyráběly : dámy ze Soběslavského Dobroklubu, děti z Dětského domova v Uherském Hradišti, maminky z Mateřského centra v Poděbradech, senioři ze stacionáře Astra v Humpolci, Ivana Novotná z Nové vsi u Nového Města na Moravě.
Za maminky i miminka v pardubické nemocnice Všem upřímně děkujeme !

Článek z MF Dnes Pardubicko a další fotky přidáme během dnešního dne.

Žádné komentáře:

Okomentovat