22. února 2011

Nové zavinky do pražských a kolínské nemocnice

Tyto nádherné zavinovačky pro malá miminka jsou dílem a zásluhou několika ochotných a přejících lidí. Prvotní nápad a celá realizace této velké "akce" je dílem Kačky Tůmové - maminky malého Filípka, která nejenomže již našila 34 těchto nádherných zavinek, ale podařilo se jí i oslovit dárce a poshánět materiál na jejich výrobu.
Pan Pavel Mráz, majitel obchodní společnosti Látky Mráz s.r.o. ( E-shopy Dům látek a Levné látky), projevil nemalou vstřícnost, ochotu a porozumění. Bez jeho sponzorského daru, v podobě více než 50 metrů bavlněné látky vhodné pro ta nejjemnější tělíčka, by nebylo možné začít uvažovat o ušití "výbaviček" pro miminka v nemocnicích. Nemalý dík patří i dalším dárcům z řad Kaččiných přátel, kteří se podíleli na nákupu vatelínu, nití a dalších látek. Bez jejich podpory by bylo velmi těžké pustit se obratem do šití.

Jmenovitě děkujeme Bednarzové Gábině, Boučkové Bohunce, Cieslarové Lucii, Horáčkové Marcele, Petru Machotovi, Raszkové Petře, Terezii Tůmové a|Tůmové Veronice.

Tento "dáreček" bude v nejbližších dnech předán z velké části do nemocnice v Kolíně, na novorozeneckou JIP a intermediární oddělení pro nejmenší miminka. Další část bude předána v pražských nemocnicích, kde je taktéž nedostatek jak zavinovaček, tak i dalších pomůcek a oblečků pro předčasně narozená a nemocná miminka.

Celý kolektiv občanského sdružení NEDOKLUBKO děkujeme všem, kteří pomohli dětem v nemocnicích zpříjemnit jejich již tak téžký začátek života v odděleních nemocnic.

Žádné komentáře:

Okomentovat