31. prosince 2010

Jak pomoct Martínkovi dostat se domů?

Martínkův příchod na svět byl příliš těžký a příliš se zamotal. Nebyl to "jen" předčasný porod a Martínek je do dnešního dne závislý na umělé plicní ventilaci.
(Jako upozornění - nechceme čerstvé rodiče vystrašit a proto ty z vás, které mají zrovna v tuto chvíli miminko připojené na plicní ventilaci a obávají se, že nebude nikdy odpojeno, bychom chtěli ujistit, že k takové situaci dojde velice velice zřídka. Naštěstí pro vás a vaše děťátko, naneštěstí pro Martínka a jeho rodinu. )
S Martinkovou rodinou jsme "ve spojení" přes diskuzní fórum Nedoklubka již mnoho měsíců, téměř od Martínkova narození. Před dvěmi měsíci jsme byli požádáni o spolupráci při vypsání sbírky, aby Martínek, který je závislý na plicní ventilaci mohl být propuštěn domů. Protože sbírku jsme doposud žádnou nepořádali a obáváme se, že nejsme příliš kompetentní, obrátili jsme se společně na nadaci Ave Via, která se již několik let věnujete této bohulibé činnosti a pomáhá vybírat prostředky pro potřebné projekty. Každá sbírka-projekt, má svůj transparentní účet, na kterém jsou patrny všechny vklady. Pokud se nadaci v daném roce podaří vybrat od sponzorů i prostředky do "společného měšce" , nasbírané dary u jednotlivých projektů zdvojnásobí. 
Pokud si chcete přečíst více o Martínkovi a přispět k jeho odchodu domů, koukněte se zde, na stránky Ave Via.
Děkujeme a přejeme Schindlerovým co nejvíce štědrých dárců, aby byli společně brzo doma...

Žádné komentáře:

Okomentovat