18. ledna 2010

"Mámí srdíčka" pro malé Kulíšky mohou mít různé barvy a výšivky

Vyberte si pro plsti i bavlnky svoji barvu , inspirujte se jejich různými významy. Zde jsme vybrali nejvhodnější barvy pro ,námi vyráběná, srdíčka." :
  • žlutá - povzbuzuje, osvobozuje, přináší uvolnění, pocit souladu, harmonie, naděje, působí vesele a otevřeně. Oživuje myšlení a povzbuzuje přenos impulsů. Svým pozitivním, magnetickým chvěním působí žlutá povzbudivě na nervy a ztělesňuje pocit svobodného, nezatíženého vývoje. Podporuje metabolismus, pomáhá paměti a komunikaci.
  • oranžová - vyvolává pocit radosti, oranžová je spojována se zrakem, podporuje chuť k jídlu, udržuje v pohybu životní energii. Má blahodárný vliv na trávení.
  • tmavozelená - uklidňuje a chrání, je přátelská, dává pocit bezpečí a naděje
  • červená - energická, silná, mocná, spojená s představami ohně, červená znamená energii, přináší životní sílu,stimulující barva
  • růžová - Je barvou mírnosti, něhy a vyšších citů v lásce. Prozrazuje sentimentalitu a jemnost. Uvolňuje napětí ve svalech a v mysli.
Doplňte srdíčko korálky, flitry, stuhou nebo jej pomalujte. Budeme rádi, za vaše nápady a pokud nám pošlete fotku Vašeho dárečku, rádi ji vystavíme na stránkách! Nejzajímavější nápady a výrobky rádi na konci roku odměníme !
(zdroj obrázek: ww.cekykutil.cz, vyznamy barev : wikipedie)

Žádné komentáře:

Okomentovat